top of page
Zoeken
  • selis06

Open dagen Vivanto (Update!)


Open dagen Vivanto
Open dagen Vivanto

Wil je eens vrijblijvend kennismaken met Vivanto? Bezoek dan eens een open dag.


Bij een open dag bezoek je de school op een gewone schooldag. Wees welkom om rond te kijken en proef de sfeer. Op deze dagen doen we wat we altijd doen, zodat je een goed beeld krijgt van het dagelijks leven bij Vivanto. Er zijn alleen een paar extra ouders om je te woord te staan. Uiteraard kun je tijdens je bezoek ook vragen stellen aan de kinderen en sommigen vinden het leuk om een rondleiding te verzorgen.


Je kunt je aanmelden voor onze open dagen via het contactformulier of via ons mailadres.


Voor de eerder vermelde informatiemiddagen en -avonden bleek weinig animo. Deze zijn daarom geannuleerd. Kun je niet wachten tot de volgende open dag? Neem dan gewoon even contact op.


We hebben de open dagen door het jaar heen op verschillende dagen gepland zodat het voor iedereen wel een keertje in de agenda past.


Open dagen in de komende periode:

Zaterdag 13 april 2024 van 10:00 tot 14:00 uur. Op deze dag is er ook een Lentemarkt op ons schoolplein met buurtvereniging Zuuk! Kom je ook naar ons kraampje? Met de aankoop van onze mooie zelfgemaakte producten sponsor je onze school.

Donderdag 6 juni 2024 van 10:00 tot 14:00 uur (gewone schooldag).

446 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page