top of page
Zoeken
  • melchertseveline

Samenkomst 2: Verbinden en mood boards maken

Bijgewerkt op: 12 okt. 2021

Op 26 juni hadden wij een mooie tweede samenkomst met een deel van de ouders en kinderen waarmee we de school gaan starten. Naast het verbinden met elkaar, hebben we deze dag vier mood boards gemaakt. Voorafgaand aan deze samenkomst hebben de ouders samen met de kinderen thuis plaatjes gezocht die passen bij de vier thema's: een schooldag, de buitenruimte, het schoolgebouw en de inrichting. Wij vinden het belangrijk dat de kinderen (en ouders!) de fantasie de vrije loop kunnen laten. Het gaat tenslotte om de plek waar onze groep mensen veel tijd zal gaan doorbrengen.


Het was prachtig om te zien hoeveel aandacht de kinderen hadden besteed aan het zoeken naar de plaatjes en - waar het ons natuurlijk vooral ook om ging - was dat ze van binnen uit mochten 'voelen' hoe hun ideale school eruit mag komen te zien. We merkten ook dat net als bij de eerste samenkomst de kinderen al snel hun draai hadden gevonden met elkaar in een omgeving waar o.a. een vuurtje brandde, een trampoline stond en er met water gespeeld kon worden. Zo konden we samen met de ouders heerlijk verder praten hoe we de school kunnen vormgeven en wat de volgende stappen zijn.

407 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page